Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
A A A

Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego uczestniczą w różnego typu konkursach, zarówno wewnątrzszkolnych jak i pozaszkolnych. Niestety, w tym roku część z planowanych konkursów nie doszła do skutku z powodu wybuchu epidemii. Zostały przesunięte na kolejny rok szkolny. Poniżej prezentujemy wyniki konkursów, w których uczniowie zdążyli wziąć udział.

UWAGA! KONKURS! W piątek 05.06.2020r. obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska. Z tej okazji możecie  podzielić się swoim spojrzeniem na ten temat, poprzez wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką.  Z niecierpliwością czekamy na Wasze  projekty! Przesyłajcie je do piątku do godz.15:00! Zwycięzcy zostaną nagrodzeni smile


Jako opiekunowie repliki sztandaru 34. Pułku Piechoty bierzemy udział w uroczystościach oraz w konkursie wiedzy dotyczącym jednostki. W tym wyjątkowym roku, z powodu epidemii, organizator – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego - przesunął konkurs na czas, gdy bezpiecznie wrócimy do szkół. Kontynuując naukę zdalną w domach pamiętajmy o naszej bialskiej jednostce, która 100 lat temu walczyła o granice odradzającej się II Rzeczypospolitej odnosząc swoje największe sukcesy.

Cóż to były za emocje! 14 listopada 2019 r. w Lublinie uczniowie naszej szkoły rywalizowali na etapie wojewódzkim Turnieju Gry Planszowej „Czas na Start-up!”. Rozgrywki odbywały się w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Cóż to były emocje! 6 grudnia, w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, uczniowie naszej szkoły walczyli w finale Turnieju Gry Planszowej „Czas na Start-up!” z 14 najlepszymi zespołami z pięciu województw Polski wschodniej. Turniej zorganizowany był w ramach akcji „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Naszej drużynie udało się zająć drugie miejsce! Nagrody w finale zostały wręczone osobiście przez Panią Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzatę Jarosińską-Jedynak.

Gratulujemy!